Nabídka

Kosmetika

Kosmetické ošetření Vám pomůže regenerovat pleť, zpomalit stárnutí, vyřešit případné problémy s pletí, vyhladit vrásky a mnoho dalšího. Naším cílem je, abyste odcházeli s krásným pocitem na těle i na duši. Používáme kosmetickou řadu ALCINA PRofessional.

Líčení

Líčení pozvedá zdravé seběvědomí ženy a může pomáhat i s problematickou pletí. Kromě efektu zkrášlení, přináší i příjemné pocity v průběhu líčení. Dobře provedený make-up dokáže nejen skrýt případné vady, ale podtrhne i krásu ženy. Rádi vám porádíme, jak se líčit a co používat.
Provádíme tyto druhy líčení:
– standardní líčení pro všední den
– líčení pro slavnostní příležitosti
– svatební líčení

Depilace

Nabízíme depilaci horního rtu, brady, dolních i horních končetin a třísel. Po depilaci je aplikován hojivý krém, takže se nemusíte obávat nepříjemné kožní reakce. Depilace je prováděna rychle, odborně a profesionálně.

Manikúra

Nabízíme několik druhů ošetření včetně pánské manikúry, lakování nehtů, včetně výživy a zpevnění přírodních nehtů, P-Shine (Japonskou manikúru), péči o problémové nehty, zdobení přírodních nehtů. Používáme výrobky značky CND.

Pedikúra

Nabízíme několik druhů ošetření včetně pánské pedikúry, lakování nehtů, včetně výživy a zpevnění přírodních nehtů. Používáme výrobky značky CND.

Další služby

Dálé Vám nabízíme barvení řas, obočí a samozřejmě úpravu obočí, pinzetou či teplým voskem, který zajistí důkladné odstranění i těch nejjemnějších chloupků.