Nabídka

Kosmetika

Kosmetické ošetření Vám pomůže regenerovat pleť, zpomalit stárnutí, vyřešit případné problémy s pletí, vyhladit vrásky a mnoho dalšího. Naším cílem je, abyste odcházeli s krásným pocitem na těle i na duši.

Používáme kosmetiku těchto výrobců:

Cannaderm Značka CANNADERM je na trhu již od roku 2002, kdy jako první v České republice vyvinuli a na trh uvedli kosmetické produkty využívající léčivé účinky konopného oleje. Dnes zahrnuje značka CANNADERM širokou škálu kosmetických produktů, potravin a doplňků stravy, které i nadále vyrábí podle vlastních originálních receptur a dodává na trh prostřednictvím specializovaných maloobchodních prodejen, lékáren, kosmetických salonů a internetových obchodů.

Keenwell Kosmetika Keenwell je dovážena do České republiky ze Španělska. Pro svoji všestrannost a inovaci si vydobyla kosmetická značka Keenwell stálé místo v mnoha salonech i u zákaznic. Přípravky Keenweell jsou velmi dobře snášeny a zajišťují potřebný efekt a účinnost. Každá klientka si může vybrat podle potřeb svojí pleťi. Pokud si nejste jisti a potřebujete poradit, rádi poradíme.

Germaine de Capuccini Důmyslné a převratné, inovační a účinné. Takové jsou kosmetické přípravky firmy Germaine de Capuccini. Kvalitní inovace byly hlavním základem dlouhodobého vývoje Germaine de Capuccini, značky vytvořené kosmetičkou pro své zákaznice. Histore firmy Germaine de Capuccini sahá do roku 1964. Byla založena ve Španělsku ve městě Alikante a získala si brzy mnoho spokojených zákazníků. Účinné receptury, které se přizpůsobují potřebám všech typů pleti. Dlouhodobé zkušenosti, nejprogresivnější technologie, aktívní komponenty poslední generace a komplexní kontrola kvality, což je bezpochybná záruka vysoce kvalitních přípravků Germaine de Capuccini.

Líčení

Líčení pozvedá zdravé seběvědomí ženy a může pomáhat i s problematickou pletí. Kromě efektu zkrášlení, přináší i příjemné pocity v průběhu líčení. Dobře provedený make-up dokáže nejen skrýt případné vady, ale podtrhne i krásu ženy. Rádi vám porádíme, jak se líčit a co používat.
Provádíme tyto druhy líčení:
– standardní líčení pro všední den
– líčení pro slavnostní příležitosti
– svatební líčení

Depilace

Nabízíme depilaci horního rtu, brady, dolních i horních končetin a třísel. Po depilaci je aplikován hojivý krém, takže se nemusíte obávat nepříjemné kožní reakce. Depilace je prováděna rychle, odborně a profesionálně.

Manikúra

Nabízíme několik druhů ošetření včetně pánské manikúry, lakování nehtů, včetně výživy a zpevnění přírodních nehtů, P-Shine (Japonskou manikúru), péči o problémové nehty, zdobení přírodních nehtů.

Další služby

Dálé Vám nabízíme barvení řas, obočí a samozřejmě úpravu obočí, pinzetou či teplým voskem, který zajistí důkladné odstranění i těch nejjemnějších chloupků.